KURUMSAL SAYFA

Bereket Katılım Sigorta Hakkında

Bereket Katılım Sigorta Hakkında
Bereket Tekafül, Bereket Sigorta A.Ş tarafından 2019 yılında kurulmuş olup Bereket Katılım Sigorta A.Ş ticari unvanı ile faaliyet göstermektedir. Bereket Tekafül, Tarım Kredi Kooperatiflerinden aldığı destekle çıktığı yolda, tekafül ilkelerine tam bağlı, hızlı, güvenilir ve yenilikçi bir anlayışla hizmet vermektedir.

Bereket Tekafül, Sigorta ürünlerine ihtiyaç duymasına rağmen manevi hassasiyeti sebebiyle mevcut sigorta sistemine uzak durmayı tercih eden kişilerin de güven duyacağı ve etrafında birleşebileceği tek seçenektir. Bu konumunu, tüm sigorta ürünlerinin Tekafül ilkelerine uygun şekilde düzenlenmesine öncülük ederek sistemden faydalanan kitlenin büyümesini sağlamak için kullanmaktadır.

Trafik, DASK, TARSİM, gibi mevcut işleyişi nedeniyle Tekafül sistemine uygun olmayan branşlar hariç olmak üzere kasko, yangın, mühendislik, sağlık, ferdi kaza, nakliyat, hukuksal koruma, kefalet ve genel sorumluluk branşlarında faaliyet gösteren Bereket Tekafül, kusursuz operasyon ve yenilikçi dijital çözümleri ile sektörde öne çıkmayı hedeflemektedir.

DUYURU

Bereket Tekafül Web Sitesi Yayında!

Bereket Katılım Sigorta ve Bereket Katılım Hayat web sitesi www.berekettekaful.com.tr yayında!

Devamını Oku